Usilujeme o zvýšení účinnosti právního systému při ochraně
lidských práv, veřejného zájmu a dalších důležitých hodnot.

Prestižní Pro bono forum letos v Londýně

8.7. 2014


Osmý ročník mezinárodní konference Evropské Pro bono forum 2014 se uskuteční od 5 - 7. listopadu v Londýně. Na fóru se každoročně setkávají zástupci advokátní profese, právníci z neziskového sektoru, akademici, politici a další osobnosti, které propájí poslání šířit koncept pro bono na evropském kontinentu. Letos se účastníci fóra zaměří na téma sociální spravedlnosti.

 

Bohatý program Pro bono fora zahrnuje přednášky renomovaných právníků, interaktivní diskuse na aktuální témata v pro bono světě, praktické workshopy, a další.

 

Přijďte i vy najít nápady na nové pro bono projekty nebo naopak prezentujte svůj pro bono projekt a inspirujte ostatní. Součástí Pro bono fóra jsou i prestižní evropské ocenění Pro bono.

 

Registrujte se nyní ZDE.

 

Aktuální informace o programu a organizačních záležitostech najdete na www.probonoforum.eu.

 

 

 


← Zpět na aktuality

 

O nás

Pro bono aliance sdružuje právníky, kteří usilují o zvýšení účinnosti právního systému při ochraně lidských práv, veřejného zájmu a dalších důležitých hodnot. Zasazuje se proto zejména o větší dostupnost právní pomoci a společensky odpovědný výkon právnických profesí.

Pro naplnění svého poslání Pro bono aliance připravuje vzdělávací akce, podporuje výměnu zkušeností a spolupráci mezi právníky neziskových organizací a jiných právních profesí, podílí se na přípravě legislativních změn, podporuje aktivity právníků působících v jiných neziskových organizacích a šíří informace o právní ochraně lidských práv a jiných veřejných zájmů.