Usilujeme o zvýšení účinnosti právního systému při ochraně
lidských práv, veřejného zájmu a dalších důležitých hodnot.

Kalendář > European Pro Bono Forum - příležitost i pro české advokáty

European Pro Bono Forum - příležitost i pro české advokáty

Od: 17.11.2011
Do: 18.11.2011

Ve dnech 17. a 18.listopadu se v Berlíně uskuteční další ročník již tradičního European Pro Bono Forum. Organizátoři očekávají účast více než 300 zástupců advokátních kanceláří, advokátních komor, neziskových organizací a byznysu. Pro zájemce o pro bono je tato akce výbornou příležitostí seznámit se se zajímavými kolegy a načerpat inspiraci pro zahájení či zlepšení vlastního pro bono programu.

 

Bližší informace o akci najdete na http://probonoforum.eu/

 

Seznam přednášejících najdete zde: http://probonoforum.eu/agenda/list-of-speakers.html

 

Do 30.září je možné využít slevy na účastnickém poplatku v rámci early registration.

 

Za Pro bono alianci se Fóra zúčastní Vítězslav Dohnal.

 

O nás

Pro bono aliance sdružuje právníky, kteří usilují o zvýšení účinnosti právního systému při ochraně lidských práv, veřejného zájmu a dalších důležitých hodnot. Zasazuje se proto zejména o větší dostupnost právní pomoci a společensky odpovědný výkon právnických profesí.

Pro naplnění svého poslání Pro bono aliance připravuje vzdělávací akce, podporuje výměnu zkušeností a spolupráci mezi právníky neziskových organizací a jiných právních profesí, podílí se na přípravě legislativních změn, podporuje aktivity právníků působících v jiných neziskových organizacích a šíří informace o právní ochraně lidských práv a jiných veřejných zájmů.